Menu

Puchatkowy program

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem zajęć w Przedszkolu Niepublicznym "PUCHATEK".

 • Ogólnopolska akcja „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”

  „Czytaj dzieciom 20 min dziennie – codziennie” – głosi hasło akcji. W naszym przedszkolu czytamy codziennie – bajki, opowiadania, wiersze. Bazujemy na znanych i od wielu lat lubianych autorach jak J. Brzechwa, J. Tuwim, H. Łuchocka, W. Chotomska, Cz. janczarski, H. Bechlerowa oraz odkrywamy współczesnych twórców takich jak G. Kasdepka czy R. Piątkowska. Przedszkolaki mają…

  Czytaj więcej
 • Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci

  Dzieci w przedszkolu poddawane są obserwacji i diagnozie przedszkolnej. W razie potrzeby kierowane są na badania do Poradni Pedagogiczno – Psychologicznej nr 2 w Białymstoku. Dla przedszkolaków – naszych wychowanków, które posiadają orzeczenie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju organizujemy zajęcia z pedagogiem specjalnym – jedną z nauczycielek.

  Czytaj więcej
 • Przesiewowe badania logopedyczne

  Na początku każdego roku szkolnego odwiedza nas logopeda i przeprowadza przesiewowe badania logopedyczne. Po nich odbywają się konsultacje z rodzicami oraz poszczególne dzieci kierowane są na terapię logopedyczną. Dodatkowo oferujemy możliwość indywidualnych spotkań i zajęć.

  Czytaj więcej
1 2